Gwarancja i serwis na wędki St.Croix

Gwarancja i serwis na wędki St.Croix oferowany przez amerykańskiego producenta, to bez wątpienia najprostszy sposób obsługi gwarancji i serwisu wędek z jakim miałeś do tej pory styczność. Stając się posiadaczem wędki St.Croix już nigdy nie zostaniesz odprawiony z kwitkiem.

Od tej pory będziesz mógł bez jakichkolwiek obaw wykorzystywać swoją wędkę tak jak tylko Ci się podoba. Nawet złamania czy inne czasem drobne uszkodzenia nie będą weryfikowane i na niekorzyść Klienta. Firma St.Croix zawsze realizuje proces reklamacji, gwarancji i serwisu tak abyś posiadał gotową wędkę do łowienia. Każdorazowo cała procedura obsługi serwisowej przebiega w jeden i ten sam sposób. Wysyłana wędka – obsługa serwisowa – wysyłka nowej wędki lub w przypadku wędek wieloczęściowych,  wymiana złamanego elementu.

Opieka serwisowa

SILVER STAR

Plan serwisowy Silver Star należy wybrać w przypadku, gdy wędka objęta jest nadal okresem gwarancyjnym, a uszkodzenie jest wynikiem wady produkcyjnej. W takiej sytuacji należy:

 1. Przesłać dokumentację zawierającą opis uszkodzenia/powód wysłania wędki, wraz z adresem zwrotnym i nr telefonu.
 2. Jeśli ekspertyza wykaże, że wędka została uszkodzona w wyniku wadliwego wykonania, producent pokrywa koszty naprawy wędki lub jej wymiany (w czasie trwania gwarancji).
 3. Jeśli okaże się jednak, że uszkodzenia powstały w wyniku wypadku, nieprawidłowego użytkowania lub zaniedbania, zostaną naliczone dodatkowe koszty naprawy lub wymiany wędki.

Opieka serwisowa

GOLD STAR

Opieka serwisowa Gold Star przeznaczona jest dla właścicieli wędki St. Croix którzy utracili prawo do gwarancji, lub gdy uszkodzenie wędki nie jest wynikiem wady produkcyjnej. Należy:

 1. Wypełnij zgłoszenie serwisowe na stronie stcserwis.pl.
 2. Prześlij swoją uszkodzoną wędkę St. Croix wraz z opisem problemu, adresem zwrotnym, nr telefonu, oraz potwierdzeniem zakupu.
 3.  Dołącz notatkę potwierdzającą, że wybierasz serwis Gold Star. Wysokość opłat w zależności od modelu wędki wynosi ok.:
 • 200 – 250 zł za każdą wędkę z serii: BASS X, TRIUMPH, PREMIER, MOJO, EYECON, PANFISH SERIES, TROUT SERIES, RIO SANTO, TIDEMASTER, WILD RIVER.
 • 300-350 zł za każdą wędkę z serii: LEGEND (wszystkie serie z wyjątkiem Torzite), AVID SERIES, IMPERIAL USA, SOLE, BANK ROBBER, HIGH STICK DRIFTER
 • 350-400 zł za każdą wędkę z serii: LEGEND X, LEGEND ELITE (Torzite), LEGEND SURF (Torzite) lub wędki nierejestrowane.

Opieka serwisowa

GOLD STAR + UPGRADE

Na plan Gold Star + Upgrade powinniśmy zdecydować się w przypadku, gdy wędka uległa znacznym uszkodzeniom, w stopniu uniemożliwiającym naprawę. Otrzymasz nie tylko zupełnie nową wędkę, ale także prawo do gwarancji. W tym celu należy:

 1. Przesłać wszystkie części uszkodzonej wędki.
 2. Do normalnej opłaty za serwis według planu Gold Star dołącz różnicę w cenie między uszkodzoną wędką, a nowym modelem który chcesz otrzymać.

 DOŻYWOTNI SERWIS WĘDEK ST.CROIX ZAKUPIONYCH W CORONA FISHING

Wszystkie wędki zakupione w sklepie Corona Fishing obsługiwane są na zasadzie dożywotniego serwisu Gold Star (z wyjątkiem wędek muchowych i podlodowych). Niezależnie od okoliczności uszkodzenia wędki zostanie ona wymieniona na nową!
Nie musisz się martwić o to, w jaki sposób wędka została uszkodzona, czy była zarejestrowana, czy nadal objęta jest prawem do gwarancji itd. Wystarczy, że spełnisz wszystkie punkty serwisu Gold Star, a wkrótce otrzymasz w pełni sprawną wędkę. Uszkodzone wędki naprawiane są tylko w przypadku, gdy istnieje pewność że zostaną przywrócone do 100% sprawności, w przeciwnym wypadku wymieniane są na zupełnie nowy model.

CZAS TRWANIA GWARANCJI ST.CROIX

GWARANCJA 15-LETNIA

Legend X

Legend® Elite Spin/Cast

Legend Elite® Musky

Legend® Xtreme

Legend® Xtreme Inshore

Legend® Trek

Legend Tournament®

Legend® Glass

Avid Series® Spin/Cast

Avid Pearl

Avid X

Avid Series™ Inshore

Legend® Surf

Avid Series® Surf

Legend Elite® Fly

Sole Fly

Bank Robber™ Fly

High Stick Drifter Fly

Avid Series® Fly

Imperial® Fly

GWARANCJA 5-LETNIA

Premier®

Premier® Pink

Premier® Musky

Wild River®

Mojo Bass

Mojo Cat

Mojo Musky

Eyecon®

Eyecon® Trolling

Panfish Series

Trout Series

Bass X

Triumph®

Tidemaster®

Mojo Inshore

Mojo Salt

Mojo Jig

Mojo Surf

Triumph® Surf

Mojo Bass Fly

Rio Santo Fly

GWARANCJA ROCZNA

Legend® Gold Ice

Legend® Silver Ice

Avid Ice Jigging

Avid Glass Ice

Mojo Ice

Legend Black Ice

Poznaj wszystkie serie wędek St. Croix